Spojenec, Britská strana, plánuje nálet na německé pozice, aby podkopala morálku civilního obyvatelstva. Je na vás zda si vyberete jednodušší nálet u pobřeží a nebo jestli se odvážite vletět hluboko za nepřetálskou linii. Britská strana má k dispozici letku bombardéru Short Stirling a pomocný bombarder Moskyt. Proti britům stojí 4 německé stíhací letky. 3 letky jsou složeny z Messerschmittu Me 110G a 1 letka z Dorniera Do 217-N, který je určen pro delší dolety.

Hra se skladá z 6 fází. První fáze je umístění německých stíhacích letek na jedno z 18 letišť které jsou v rukou němců. Druhá fáze je určení počasí na jedné ze 12 karet počasí, které se může změnit i během náletu. Určuje jaké bude počasí. Co si představit pod pojmem počasí. Je toho dost. Oblačnost, bouřka, směr větru a určení celkového počasí(léto,úplněk,zatmění). Ve třetí fázi si naplánuje brtiský hráč na které město provede nálet pomocí kompasových karet. Maximálně lze použít 14 kompasových karet. Čtvrtá fáze spočíva v rozmístění PPO. Která se skládá z 40 obraných prostředků. Pátá fáze je umístění britských letek. A konečně šestá fáze! Útok!

Ve hře jsou ještě takové vychytávky jako výška letu ve které letí letka. Palivové karty německých stíhačů. Již zmíněná změna počasí behěm letu a mnoho dalšího.

Počet hráčů: 2
Doba hraní: do 30 až 60 minut (jeden nálet)
IMG_1687.JPG
IMG_1689.JPG
IMG_1690.JPG
IMG_1699.JPG
01.04.2009 23:02:44
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one