Hráči berou na sebe různé role běžné na divokém západě. Cílem hry je vtipnou formou "vystřílet" role nepřátelské a přežít. Hra je velmi svižná plná komunikace a humoru.

Rozšíření :
- Dodge City
- High noon
- A Fistful of Cards
- Eldorado

Počet hráčů: 3 až 8
Doba hraní: 30 až 70 minut
Pravidla zde
nebo
zde
a
vše ostatní naleznete zde
bang2.jpg
bang3.jpg
Jedná se o fantasy hru. Cíl hry je střed herního plánu, kde je ukryt poklad krále démonů. Každý hráč má na herním plánu, které je rozděleno do čtyř okruhů, má na začátku hry umístěny na vnějším okruhu figurku. Postup figurek je po směru hodinových figurek o počet políček rovný hodu kostkou. Každý hráč má také 7 životů, které během hry může ztrácet a následně obnovovat. Po vstupu na neoznačené pole bere hráč jednu kartu dobrodružství. Tímto může přijít k přátelům, předmětům, místu či nebezpečí. Přátele a předměty si hráč ponechává, nejvíce karet tohoto druhu může mít po šesti.

Počet hráčů: 2 až 8
Doba hraní: 30 až 70 minut
aIMG_1872.jpg
Závody bojových robotů ve svižné a nesmírně zábavné deskové hře s jednoduchými pravidly, která vysvětlíte za pár minut. V základní herní variantě se hráč se svým robotem snaží co nejrychleji projet několik checkpointů na variabilní mapě.

Každý hráč dostává určitý počet plánovacích karet, pomocí kterých naplánuje pět tahů svého robota. Poté se postupně tahy vyhodnotí. Vtip je v tom, že vaše roboty ovlivňují jednak určitá pole na mapě (lasery, posuvné pásy atd.), ale hlavně se roboti ovlivňují navzájem, strkají do sebe a ostřelují se. A tak se perfektně naplánovaný tah vašeho robota často stane sebevražednou jízdu a vám zbudou jen oči pro pláč.

Hra je určena pro 2-8 hráčů a čím víc hráčů hraje, tím lepší zábava. Navíc nabízí různé zábavné herní varianty, jako je team deathmatch nebo boj o vlajky.

Počet hráčů:      2 až 8
Doba hraní:     40 až 90 minut
123201.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one