Turnajová pravidla

DODATEK K PRAVIDLŮM BANG!
Role/Vítězi
PRÁVO
BANDITI ODPADLÍK
ŠERIF 1500 za banditu 0 100 za hráče
POMOCNÍK 1000 za banditu
  700 za banditu
0 0
BANDITA 0 1000 za banditu
  800 za banditu
0
ODPADLÍK   400 za hráče
pouze finalový duel
  300 za hráče 1500 za hráče
vysvětlivky: pokud jsou v řádku 2 částky, tak ta nižší znamená, že je hráč mrtvy, ale jeho kolega zdárně hru dokončil a vyhrál a dostane méně peněz.

EXTRA SANKCE: jestliže pomocník šerifa vyřadí Šerifa, ztrácí $5,000.

 

HERNÍ SYSTÉM

V rámci jednoho kola role Šerifa mezi hráči koluje (první hru se Šerif vylosuje a pak se posunuje vždy o jednoho hráče po směru hry). Ostatní role se normálně losují.

Konečné skóre po skončení her je počítáno tak že vydělíme výši výher za všechny hry vydělané hráčem, počtem her(zaokrouhlíme k nejbližšímu $).

Remízi se dají zlomit podle těchto priorit:

V případě remízi mezi dvěmi hráči, bude zahrána hra jeden na jednoho, podle pravidel hry ve dvou hráčích, popřípadě ve více hráčích.

Před začátkem hry, se můžete rozhodnout nechat si jednu nebo více "herních" karet(karty vyložené před hráčem na herním stole). Podmínka je že se hráč musí dožít se svou postavou konce hry.  Za každou kartu, kterou si chcete nechat, zaplatíte 500 $. Jakákoliv z těchto karet nezačíná na stole, ale ve Vaší ruce, takto ponechaná karta či karty se počítají do počátečního stavu 4 karet. Nemůžete si ponechat více karet než má postava životů a také není možné utratit více peněz než máte.

Když hráč zneškodní Banditu, může si místo líznutí 3 karet z balíčku,připsat odměnu 800 $.

Hráči, kteří přežili, se na konci hry mohou rozhodnout, zda si ponechají své postavy (nikoli však karty v ruce nebo před sebou!) pro následující hru. Hráči, kteří byli vyřazeni během hry, si musí vylosovat náhodně novou postavu.

24.12.2009 14:19:34
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one