Tak z jakého to vzít konce

PÁR ZAJÍMAVÝCH MYŠLENEK. PŘEČTĚTE A DISKUTUJTE!

Určitě jste si všimnuly, že anketa již skončila a objevila se nová. Hlavně pro mě, neméně zajímavá anketa. V analogii na ní, mě napadla taková zajímavá myšlenka, kterou bych zde rád rozvedl. A doufám, že pšenka padne na úrodnou půdu. Chtěl bych se domluvit s pravidelnými členy klubu, zda by byli ochotni přispět na osadníky z katanu? Myslím, že by to nebylo určitě závratná částka, která by vám zruinovala bankovní účet! Pokud by tato moje myšlenka dopadla kladně, tak se dostaneme k jádru pudla a tím je, že bychom mohly začít „trénovat“ na kvalifikaci Mistrovství ČR v této zmiňované hře. Určitě si myslím, že je to zajímavá myšlenka a jak jsem již napsal tak peněženky vám to určitě nevyluxuje.

Ještě navážu na minulou anketní otázku. Pro ty z vás, kteří již zapomněly, nebo pro ty kteří jste tu prvně. To byla otázka, jakou hru by jste si v klubu rádi zahrály. V anketě bylo sedm her, které každý zkušenější hráč zajisté zná. Byli to hry jako vláčkový Railroad tycoon, válečný Battlelore, nebo Alias & axis, energetické Vysoké napětí apod.. Daly jsme na vás, na anketu a hlavně taky na umístění her v žebříku popularity, jak na serveru hrajeme.cz, tak na anglickém herním serveru boardgamegeek.com. A sehnaly za „velmi rozumný“ peníz hry, které se umístily na děleném prvním a druhém místě. Ano je to tak a jak se říká hlas lidu, hlas Boži. Poslechly jsme tento hlas a sehnaly někým zatracovanou, ale většinou milovanou „výrobně zemědělskou“ hru Agricola a budovatelský strategickou hru Puberto Rico, kterou již měly návštěvníci našeho klubu možnost vyzkoušet minulé úterý. Tím bych zakončil povídání o anketě!

 

Další věc o které bych chtěl informovat je možnost zahrát si po netu celou spoustu her. A to na německém herním serveru http://www.brettspielwelt.de. Kde si můžete zahrát hry jako 6 bere, Pilíře země, Carcassonne se spoustou rozšíření a nesmím zapomenout ani na oblíbený Sankt Petersburg nebo Poštovního kurýra a spoustu a spoustu dalších her. Stačí se jen zaregistrovat a můžete začít hrát. Doufám, že vás to neodradí a nepřestanete chodit si zahrát k nám do klubu. Přeci jen je něco jiného, když sedíte u stolu a hrajete přímo na živo než, když hrajete online. Při hraní online je také pár nevýhod a to jsou hlavně tyto, limitující rychlost a hlavně stabilita připojení a taky váš soupeř nemusí partii dohrát! Stává se to sice málo ale o to více to mrzí.

 

Jinak samozřejmě přibývají další méně či více známé hry. Sledujte sekci připravuje se. A snažíme se nalákat nové hráče. Pokud jsi to právě ty co čteš tyto řádky, tak se neboj a příjď si zahrát nějakou zajímavou karetní, nebo deskovou hru. Hrajeme pravidelně každé úterý od 18 do 22 hodin!

 

takže hraní ZDAR

08.03.2009 22:24:36
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one