Něco málo novinek

BLÍŽÍ SE KONEC PRÁZDNIN A S NÍM I KONEC LENOŠENÍ

Tak asi jste si všimly, že se tu objevila nová statistika a to v podobě TOP 5. Ta určuje, které hry jsou v našem klubu, dalo by se říct, že "nejoblíbenější", ale spíše nejhranější. Z TOP 5 nám tento týden, no už před 3 týdny, ale statistika byla upravena až teď, vypadla na pátém místě se zuby nehty držící Mamma mia. K této karetní hře jsme nově získaly Sole Mio. A to se zajisté za nedlouho objeví i v našem klubu. TOP 5 znáte tak, ještě něco málo k ostatním příčkám, tohoto prestižního žebříčku.

Na krásném šestém místě se drží hned několik her! A šlapou na paty Carcassonnu a Ticket to Ride! Jsou to následující hry. Zemědělská Agricola od Uwe Rosenberga. Taky vás napadá, když se řekne Rosenberg úplně někdo jiný? Dále pak již zmíněná pizzařská karetka Mamma Mia. Čistě obchodní Puerto Rico a jeho karetní příbuzný San Juan. Moje nejoblíbenější hra z dob císařského ruská Sankt Petersburg. A jedna "novinka" v podobě ZOOloreta. Tyto všechny hry mají celkem po 4 partiích v našem klubu! Samozřejmě na objevení ještě stále čeká spousty a spousty her!

Pokud budu nějaké jmenovat, tak určitě Age of mythology, ano čtete správně, předlouhou této hry je stejnojmenná počítačová hra. Le Havre od již zmiňovaného Uweho. Taková průmyslová agricola z přístavu. Shadow over Camelot, World of warcraft a spousty a spousty dalších!

Načínáme již 42. týden naší působnosti a doufáme, že bude nadále pokračovat, alespoň dalších 40 týdnu. Tímto bych chtěl poděkovat také panu Vondrouši, že nás nechá pod svými křídly v Kulturním domě. A doufáme že nadcházející školní rok nám přinese nové "gamblery" a milovníky deskových her.

29.08.2009 13:21:51
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one