Co se děje

ABYCH NEBYL NAŘČEN Z NEAKTIVNOSTI, PŘIPRAVIL JSEM KRÁTKY ČLÁNEK O...........

Zdravím všechny návštěvníky toho webu. Posledních čtrnáct dní se toho tady na stránkách moc neděje, bohužel. Je to způsobeno hlavně tím že začalo zkouškové období a je potřeba se trošku učit a né se věnovat jiným,RANÍ ZDARk pokud se zrovna nebudu učit a mít náladu. Kdo ví...razu hráli apod.. Pokud mě s tím ude budovatelská hra to přiznává ač podstatným věcem. Takže ve stručnosti bych tu shrnul trochu novinek. K dispozici je nové „rozšíření“ ke hře Sankt Petersburg, které dovoluje hrát hru v pěti lidech! V tomto rozšíření přibylo něco málo karet ať již více či méně zajímavých. Každopádně to hru malinko zpestří.

Budou k mání nové hry, ale bohužel jak jsem psal výše není čas na zevrubnější prostudování pravidel. Mezi novinky v našem klubu můžu zajisté zmínit stolní deskovou hru TIKAL, která se ve světě, ale i u nás v České republice těší velké oblíbenosti. V Českém žebříčku her je v TOP 10 na krásném sedmém místě. Žebříček oblíbenosti her je na stránkách http://www.hrajeme.cz . Ve světových žebříčcích (http://www.boardgamegeek.com) se umístila na krásném 71. místě s bodovým ohodnocením 7.37 z 10, první hra v tomto žebříčku má jen  o něco málo více (8.33). Další novinkou je jedna z mnoha her zabývající se tématikou WARCRAFT. A jedná se o hru World of Warcraft The Adventure.

 World of Warcraft The Adventure

„Vydejte se za dobrodružstvím do země Azeroth. Vyberte si jednu z osmi ras a jedno z devíti povolání a stvořte hrdinu, který překoná nebezpečí číhající ve sněhových pláních či pouštích a zvítězí.“

 


A ti kdo chodí pravidelně jistě zaznamenaly hru Citadela, která se stává oblíbenou karetní hrou v našem klubu a nahradila neméně zábavnou karetní hru Královské rošády. Oblíbenou oddechovkou je i karetní hra Mamma mia. Zkusím dát na hlas lidu a sehnat někde časem Puerto Rico za nějakou rozumnou cenu. Cenu okolo 900,- považuji za dost přemrštěnou, ikdyž je to kvalitní budovatelská hra to přiznávám. Měl jsem již možnost si jí ozkoušet.

 

Dále bych chtěl podpořit Alešův nápad a vytvořit rubriku, kde se budou psát jaké hry se na srazu hráli apod.. Pokud mě s tím Aleš pomůže, já se postarám o to to dát na stránky klubu. Jinak s plakátem se zatím moc nepohnulo, ale uvidíme napady v hlavě už mám. Tak pokud se zrovna nebudu učit a mít náladu. Kdo ví…

 

To by pro dnešek už stačilo, takže

HRANÍ ZDAR

17.01.2009 22:34:14
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one