29.12.2009 Vánoční BANG!

KRÁTKA RECENZE O TOM JAK TO VYPADALO NA TURNAJI

Bylo krásné zimní odpoledne a do salónu vstoupilo několik kovbojů. Těžko rozeznat banditu od mužů zákona. Většina z nich měla dobrou náladu, ale ve vzduchu byla cítit nervozita a napětí. Když v tom do salonu vstoupil šerif Jourdonnais. Většina ostřílených kovbojů si hleděla své whisky a šerifa nechávala svému osudu. Až na psance zvaného Jose "blueman" Delgado, který se otočil na šerifa. V tu chvíli by se dala atmosféra v baru krájet. A bylo jasné, co bude následovat - DUEL. Šerif vypálil první BANG!, Jose BANG!, BANG!, BANG!, BANG!, Jose je zasažen. Běží k němu Apache Kid, aby se podíval, jak jsou vážná jeho zranění a pomáhá mu tequillou. Lucky Duke, známý to odpadlík, z ničeho nic vytahuje kulomet a střílí na všechny své soupeře. Kit Carlson a šerif Jourdanais to schytaly. "Sakra" v duchu si pomyslí šerif, kde je můj pomocník "zabiják" Slab.

 

S trochou představivosti a nadsázky, takto vypadalo úterní odpoledne na turnaji v karetní hře BANG!, který se konal v klubovnách Kulturního domu Holice. Sešlo se celkem 21 kovbojů, kteří se utkali o pohár a hodnotné ceny, které věnoval do soutěže Klub deskových her Holice ve spolupráci s Kulturním domem Holice. Oficiální začátek turnaje byl stanoven na 15:00 a první výstřel padl za nedlouho. Poslední finálová šestka končila přesně ve 22:00. A výsledek byl následující:

1. Pavel Krátký                             2. Jiří Špaček                            3. Martin Koláček

První odpadlíci z turnaje ještě vyzkoušeli hry, které byly k dispozici, ale nejvíce se asi líbil Age of Empires III. Hrály se i známe deskové hry, mezi kterými nechyběly Osadníci z Katanu nebo Carcassonne. Všichni účastníci se bez ohledu na své umístění dobře bavili. Ti, kteří se nemohou dočkat dalšího turnaje, nebojte určitě bude další, zvu na pravidelné srazy Klubu deskových her, které se konají pravidelně každé úterý od 18 do 22 v Kulturním domě Holice.

 

Zdeněk Andres

za

Klub deskových her Holice

 

 

11.01.2010 15:58:01
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one