JUBILEJNÍ DESÁTÝ SRAZ ANEB "Bylo nás pět".
Zdravím všechny co navštívily tento web, zaměřený na deskové a karetní hry, porpvé ale samozřejmně i ty kteří ho navštěvují pravidelně a účastní se našich srazů. Doufám, že jste ve zdraví přežili svátky vánoční a s tím i znamé nastráhy v podobě kostí z kapra a cukroví, kterého se dá jednoduše nacpat až k prasknutí. Doufám, že jste všichni řádně oslavili Nový rok a s naležitou důstojností ho i přežili.

Bude tomu již deset týdnu, kdy se prvních pět odvážlivců sešlo v klubovně číslo II. v Kulturním domě v Holicích a poprvé si zahrálo Carcassonne. Od té doby již uplnylo mnoho vody v Ředičce a klub došel menších i vetších změn. Jednou z nejvýraznějších novinek bylo vytvoření těchto webových stránek, na kterých se stalé pracuje, ikdyž ne s tak velkou zapaleností jako na začátku. Přibylo mnoho nových deskových i karetních her. A doufám, že další budou přibývat. Psali o nás i v novinách. O tom se samozřejmně můžete přesvědčit v rubrice Galerie, kde vísí ten inkriminovaný článek z Pardubického deníku. Foto berte hodně ale hodně z rezervou! Dokonce jsme měly i rozhovor pro rádio a to Stanici Český rozhlas Pardubice. Nejsem si, ale zcela jist jestli se to vysílalo, ale nejspíše ano, protože článek v novinách citoval z rozhovoru s redaktorem rádia. Takže již nám chybí jen to aby přijela televize. Největší a nejpozitivnější změnou je, ale samozřejmně to, že přibývají noví členové. A teď v průměru chodí na naše srazy sedm hráčů. A doufejme, že toto číslo není konečné. Ikdyž je někdy problem vybrat hru. To ale nepramení z toho že by jich bylo málo, ba naopak. Ale spíše z toho, kdo si bude chtít co zahrát, protože jediný kdo ví co bude chtít hrát na příštím srazu je Aleš. Ostatní se do diskuze moc nezapojí, a vlastně čekají na sraz co se donese a čím se zase překvapí, což je škoda, ale nedá se nic dělat a snad časem se to trochu změní. Příští sraz v úterý 6.1.2009 bude již desátým od založení klubu a proto doufám, že se nás sejde alespoň devět, ale spíše budu doufat v pokoření rekordní účasti, což by bylo 10 hráčů.

A co se chystá do nového roku 2009 za novinky?
Tak určitě další nové karetní i deskové hry. Co mohu prozradit, tak je karetní hra Citadela.
Dále se pak chystá plakát, který by měl viset určitě někde po Holicích! Pokud by měl někdo nějaké napady, tak budu rád. A zajisté ještě nějaké novinky přibudou, ale nechci předbíhat.

Takže HRANÍ ZDAR
26.12.2008 08:25:25
tealc007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one